• E-BOOKI. Codziennie czekają darmowe kody!
    Od kilku już miesięcy z naszą pomocą możecie bezpłatnie korzystać z polskiej wypożyczalni książek elektronicznych Legimi, na którą (uwaga!) składa Read More
  • covid
    ZAMAWIANIE ZBIORÓW Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów i rekomendacjami Biblioteki Narodowej wprowadzamy od 7 do 29 listopada nowe zasady Read More
  • 1
  • 2

ZAMAWIANIE ZBIORÓW

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów i rekomendacjami Biblioteki Narodowej wprowadzamy od 7 do 29 listopada nowe zasady korzystania ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Soli.

1. Wypożyczanie i zwroty zbiorów bibliotecznych odbywają się bez wolnego dostępu czytelników do księgozbioru, wyłącznie na wcześniejsze zamówienie:
* drogą mailową: Biblioteka Główna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Oddział dla Dzieci: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Filia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
* telefoniczną: Biblioteka Główna: 68 35 53 428 wew. 12, Oddział dla Dzieci: 68 35 53 428 wew. 40, Filia: 68 451 18 41.
* przez konto biblioteczne czytelnika w e-katalogu, wybierając potrzebne pozycje. Wyniki wyszukiwania przenieść do zakładki Twoja półka (patrz dalej), następnie wysłać na adres mailowy biblioteki.