• zostań w domu
    Decyzją polskiego rządu z dniem 4 maja uchylony zostaje zakaz działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą. Read More

Wakacje rozpoczęte. Czas na dłuższą chwilę wytchnienia od wytężonej nauki. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia filmiku na naszej stronie facebookowej promującego wykonaną przez nas wyspę dinozaurów, którą znajdziecie w Ogrodzie Sztuk. Mamy nadzieję, że nasze kartonowe dinozaury zainspirują dzieci do tego, że same lub z rodzicami zrobią podobne dinozaury i pochwalą się nimi na naszej wyspie.

W „Biblusiu” dzieci znajdą też książki o tych prehistorycznych gadach z mnóstwem zdjęć, rysunków, ciekawostek i informacji.

Poniżej pokazujemy krok po kroku, jak samemu lub z pomocą dorosłego wykonać kartonowego prehistorycznego gada. Sami zobaczcie, że nie jest to takie trudne. Wystarczy trochę chęci, konsekwencji, wyobraźni i potwór jest gotowy.