• zostań w domu
    Decyzją polskiego rządu z dniem 4 maja uchylony zostaje zakaz działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą. Read More

Zbierasz znaczki pocztowe, supergotujesz, sklejasz samoloty, malujesz obrazy, piszesz wiersze, obserwujesz ptaki, zbierasz autografy znanych ludzi, a może pomagasz słabszym od siebie?

Jeżeli tak, to pochwal się tym, opowiedz lub pokaż to innym. I nie wstydź się, nawet gdyby Twoja pasja była najbardziej ,,odleciana". Pamiętaj: ,,Do odważnych świat należy!"

Czekamy na Was i na Wasze propozycje codziennie w Bibliotece dla Dzieci Bibluś, w poniedziałki od 12.00 do 18.00, od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.